reklam

Özel dikim ve provalı koltuk örtüsü referanslarımız

Yazar : admin
Tarih : 8 Aralık 2015

Firmamız 1995 yılından günümüze kadar yüzlerce farklı kişiye yüzlerce özel koltuk örtüsü tasarladı ve elimizden geldiğinde tasarladığımız koltuk örtülerinin fotoğraflarını müşterilerimizden onay alarak çekip sizlerle buluşturma çabasında olduk.

Bu şekilde hem özel dikim koltuk örtüsü nasıl durur, hoş görünür mü gibi aklınızdaki soru işaretlerine çözüm aramak istedik hemde siz değerli müşterilerimizin daha önce tarafımızdan yapılan işleri sizlere sunarak güveninizi kazanmayı amaçladık.

Web site editörlerimiz tarafından daha önce yaptığımız provalı koltuk örtüsü modellerini video şeklinde hazırlayarak siz değeli müşterilerimize sunuyoruz. İşte son yaptığımız işler

Provalı koltuk örtüsü

Peki bizlerde provalı koltuk örtüsü diktirmek istiyoruz ve ne yapmamız gerekiyor dediğiniz duyar gibiyim. İlk olarak yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmaktır. Daha sonrasında ustalarımız sizden randevu alarak koltuklarınızın gelip ölçüsünü alır ve sizlerle birlikte bir kumaş seçimi yapılır. Seçilen kumaşın türüne göre bir fiyat çıkarılır ve fiyatı onaylamanız durumunda sizden kapora alınarak ürün siparişiniz verilir. Kumaşlarınız elimize ulaştıktan sonra aldığımız ölçülere göre dikilir ve son olarak koltuklarınızın üstünde prova edilerek sizlere teslim edilir.

Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yazarımız Hakkında

deneme
-
  1. […] Yaptığımız Özel Dikim Örnekleri […]

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın