reklam

Modern koltuk örtüleri

Her sezon moda değişiyor ve kendini sürekli geliştiriyor. Peki koltuk örtülerinin zamanla modası geçmiyor mu ? Bugün ki makalemizde sizlere modern koltuk örtüsünü nasıl seçeceğiniz ve son moda koltuk örtülerine nereden ulaşabileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Koltuk örtüleri koltuklarımızın elbiseleri gibidir, koltuklarımızın zarar görmemesi için onları özenle giydirir ve dış etkenlerden korumaya çabalarız. Peki koltuk örtülerimizi giydirirken şık göründükleri için çok yüksek meblalar ödeyip bu şıklıktan vazgeçmek sizce mantıklı mı ? Tabi ki hayır. Firmamız her geçen gün yeni desenler keşfederek siz değerli müşterime modern ve görsel olarak müşteri tatmini sunan yüzlerce yeni koltuk örtüsü tasarlıyor. Bu koltuk örtülerini sizler için 2 türlü tasarlıyoruz.

İlk seçeneğimiz ve kesinlikle bizim önerdiğimiz seçenek. Koltuklarınıza özel koltuk dikimi’dir. Peki bu koltuk dikimi nasıl gerçekleşiyor. Artıları nelerdir. Piyasadaki son gelişmeleri takip eden ekibimiz tarafından en son çıkan desenler sizlere iletişir ve bu desenlerden birini seçmeniz istenir. Örtü desenini seçtikten sonra uzman ekibimiz sizden randevu olarak koltuklarınızın bulunduğu mekana gelip koltuklarınızın ölçüsünü alır ve koltuklarınız ile bire bir ölcülerde sizlerin seçtiği kumaş ile sizlere yeni koltuk kılıfı tasarlar. Koltuk kılıfının ölcüleri koltuk ölcülerinize göre olacağı için kılıfta herhangi bir hava boşluğu, kırışıklık ve benzer herhangi bir şey kalmaz. Ortaya kusursuz bir görüntü çıkar.

İkinci seçenek ise: Bizim pek önermediğimiz fakat maaliyet bakımından diğer seçeneğe göre daha uygun olan, hazır koltuk örtülerinden birini seçmeniz. Hazır koltuk örtüleri piyasayı takip eden ekibimiz tarafından son çıkan kumaşlar ve görseller kullanarak tasarlanır ve ortalama koltuk ölcülerine göre dikilir. Kolaylıkla firmamızdan talep edip. Anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın