reklam

MK Tekstil Provalı Koltuk Örtüsü Dikimi

Örtü ve Perde Dünyası sizleri koltuk örtüsü alanında kalite ile buluşturuyor ve sizlere en iyi kumaşları seçerek hizmet sunuyor.

Bugün sizlere firmamızın en çok satan kumaş markalarımızdan biri olan MK Tekstil ‘den bahsedeğiz. Firmamızın son 8 yıldır sorunuz olarak çalıştığı MK Tekstil koltuk örtüsü ve koltuk örtüleri sektörünle ürün çeşitliliğinde olan bolluğu ve siz müşterilerimize sunduğu kaliteli kumaşlar sayesinde sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiş durumda.

Peki neden MK Tekstil ürünlerini tercih etmeliyiz. Bunları sizlere maddelerle açıklamak istedik.

  • Mk Tekstil ürünleri çeşitli kartelaları ile sizlere model bolluğu sunar.
  • Mk Tekstil Denizli’nin önde gelen kumaş sektörü liderlerinden biridir.
  • Mk Tekstil ürünleri kalitelidir herhangi bir solma yıpranma yapmaz.
  • Mk Tekstil ürünleri yıkama talimatına uyulduğu sürece yakanabilir ve zarar görmek.
  • Mk Tekstil ürünleri karteladaki örneklerle birebir benzerlik göstermektedir.

Firmamızda çektimiz kendi videomuz olan MK Tekstil’in bir adet kartelasını göz atalım isterseniz. Ürün hakkında ve model çeşitliliğinde az çok fikir sahibi olmuş olursunuz.

MK Tekstil ürünlerini sizde koltuk örtülerinizde kullanmak için neler yapmanız gerekiyor. İlk olarak firmamıza gelerek MK Tekstil kartelalarından (örtü modellerinden) birini seçmelisiniz. Daha sonraki aşamada örtü dikim ustalarımız sizden randevu alır ve müsair olduğunuz bir zamanda evinizi veya ofisinizi ziyaret ederek koltuklarınızın tam ölçüsünü alır ve firma ile iletişim kurarak ürününüzün siparişini verir. Ürün elimize ulaştıktan sonra ürün dikimi alınan ölçülere göre gerçekleştirilir ve ortaya sizleri memnun edicek kusursuz bir tasarım çıkar. Son aşamada örtüleriniz koltuklarınıza giyrilidir ve herhangi bir sorun olması halinde orada duzeltilir.

Provalı koltuk örtüsü ve Özel dikim koltuk örtüsü alanında istanbulun en iyi firmalarından biriyiz. İletişim kurmak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. İsterseniz Ofisimize gelip çayımızı veya kahvemizi içebilir ürün kartelalerımızı yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın