reklam

Koltuk Örtüsü Kumaşları

Yazar : admin
Tarih : 3 Aralık 2015

Bügün sizlere firmamızın en çok tercih edilen koltuk örtüsü modellerinden bahsedeceğiz. Modelleri sizler için marka marka inceledik ve sizler için en çok tercih edilen. Provalı koltuk örtüleri ve Özel dikim koltuk örtüleri modellerinde en çok kullanılan markaları belirledik.

Bu markalar tekstil alanında kendilerini belirlemiş kaliteli ve öncü markalar.

  • MT Tekstil
  • Döpland Tekstil
  • Keteks Tekstil

MT Tekstil

MT tekstil firmamızın anlaşmalı olduğu en eski ve en güven veren firmalar arasında yer almaktadır. 10 farklı kartela’da yüzlerce farklı kumaş modelleri ile siz müşterilerine koltuk örtüsü alanında çeşitlilik sunmaktadır. Aşağıdaki videoda MT Tekstilin 1 adet kartalasının videosunu izleyebilirsiniz.

Döpland Tekstil

Döpland Tekstil ‘de aynı MK Tekstil gibi firmamızın uzun süre beraber çalıştığı firmalardan biridir ve ürün kartelası bakımından bol çeşitliliğe sahiptir. Dörpland ağırlıklı olarak diğer kartelalr dışında sadece ve çiçekli modellerle ön plana çıkmaktadır. Döpland ‘da en çok tercih edilen Koltuk kılıfı modeli düz renkli modellerdir. Döpland Teksil için hazırladığımız video altta bulunmaktadır.

Keteks Tekstil

Keteks Tekstil ürünleri diğer 2 markaya göre bizim elimizde daha bol model ve daha bol çeşit olan kumaş markasıdır. Firmamızda Keteks Tekstil‘e ait 50 adet farklı kartela ve 500 den fazla farklı model bulunmaktadır. Cizgili koltuk örtüleri, Çiçekli koltuk örtüleri ve Düz Koltuk örtüleri modellerinde Keteks ön plana çıkmaktadır. Keteks urunlerine ait 2 kartela aşağıdaki videodadır.

Bu ürün çeşitlerinden birini veya daha farklı markaları daha özel kumaşları görmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Peki firmamız sizin için ne yapar.

  1. Size en uygun kumaşı ofiste seçmenize yardımcı olur.
  2. Müsait olduğunuz gün evinize veya ofisinize gelerek koltuk örtülerinizin ölçülerini alır
  3. Alınan ölçülere göre sizlere fiyat çıkarılır
  4. Fiyatı onaylamanız durumunda sizden kapora alınır ve kumaşınızın siparişi verilir
  5. Kumaşınız firmaya ulaştıktan sonra alınan ölçülere göre dikim gerçekleştirilir.
  6. Son aşamada evinize veya ofisinize tekrar gelinerek örtü denenir herhangi bir sıkıntı varsa düzeltilir ve sizlere kusursuz olarak teslim edilir.

Sizde kusursuz ve muhteşem bir görünüme sahip olmak istiyorsanız. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın