reklam

Koltuk örtüsü istanbul

Yazar : admin
Tarih : 25 Ocak 2016

Koltuk örtüsü dikiminde istanbul‘da hizmet veren firmamız özel dikim atolyesi ve kadıköyde bulunan özel dikim alanları ile siz değerli müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Koltuk Örtüsü İstanbul

Firmamız koltuk örtüsü alanında ekibimiz ile istanbulun her ilçesinde hizmet vermekle beraber yakın olan çevre illerde de özel dikim koltuk örtüsü alanında hizmet vermekteyiz. İstanbul nufus olarak geniş ve kalabalık bir şehir olduğu için koltuk örtüleri alanında da çok fazla talep olması nedeniyle aldığımız işleri en kısa zamanda teslim etme konusunda 1 numarayız diyebiliriz.

İstanbul özel dikim koltuk örtüsü

Özel dikim koltuk örtüsü istanbul ilçeleri ve cevre illerde sizlere ait koltuklarınızın ölcüsü alınarak sizler için dikilen birebir koltuk örtülerini ifade etmektedir. Peki yararları nelerdir. Koltuk örtüleri birebir sizlerin koltuk örtüsüne göre dikileceği için bolluk potluk ve benzeri kotu goruntu olusturabilecek durumları ortadan kaldırır ve sizlere %100 musteri memnuniyetini garanti eder. Evinize gelen misafirleriniz yaramaz cocukların koltuklarınıza vereceği zararı minimum seviyesine indirir.

Koltuk örtüsü istanbul nerelere geliyoruz

İstanbulda hemen hemen her ilçedeyiz. Ana merkezimiz kadıköyde olmakla beraber anadolu yakasındaki her ilçeye en geç 1 saatte avrupa yakasında ki ilçelere de en geç 1 ile 2 saat arasındaki bir zamana ulaşabiliyoruz.

Koltuk örtüsü istanbul kumaş seçimi ve dikimi

İstanbulda koltuk örtüsü diktirirken en onemli etkenlerden biri de fiyat ve kumaş seçimidir. Fiyatı belirleyen etkenlerin başında seçilen kumaşın kalitesi yatmaktadır. Diğer ikinci etken ise koltuklarınızın türü ve olçüsüdür. Üçüncü etken ise koltuklarınıza dikilecek ortu biçimidir. Yarım lastikli lastikli ve benzer farklı çeşitte koltuk örtüsü dikimi fiyatınızı belirler.

Biz firma olarak sadece koltuk örtüsü dikmiyoruz. Perdeler, masa ortuleri, Sandelye ortuleri alanında da hizmet veriyoruz. İsterseniz ofisimizi ziyaret ederek ürün kartelalarımızı ve canlı örneklerimizi inceleyebilirsiniz

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın