reklam

Koltuk örtüsü dikimi

Hazır koltuk örtüsü sektöründe lider olan örtü ve perde dünyası firmamız sizlere özel koltuk örtüsü dikiminde de hizmeti ayağınıza kadar götürüyor.

Firmamız artık uzman dikim ekibi ile İstanbul’un her köşesine gelmeye hazır. Bir koltuk örtüsü diktirmeyi hayal ediyorsunuz fakat sizlere yakın bir koltuk örtüsü dikişi atolyesi bulamıyosanız tek yapmanız gereken firmamızı arayarak bizden randevü almanız.

Koltuk örtüsü dikimi aşaması nasıl olur ?

Randevü alma

İlk yapmanız gereken yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmamızla iletişim kurmanız, bunu sitemizde bulunan numaraları arayarak sağlayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda firmamız sizin uygun olduğunuz bir gün ve saat vererek sizleri ziyaret eder ve koltuklarınızın ölçüsünü alır.

Koltuk örtüsü kumaşı

Bu aşamadan sonra sıra kumaş seçimine gelir. Çok fazla kumaş çeşidi olduğu için ilk olarak sizlere nasıl bir tasarım istediğiniz sorulur ve istediğiniz tasarıma uygun kumaş modelleri seçilerek sizlere gelinir. Ölçü alma işleminden sonra daha önce sizin isteğinize göre tercih edilen kumaşlardan birini seçmeniz sağlanır.

Koltuk örtüsü fiyatı

Seçtiğiniz kumaş cinsine ve koltuk ölçülerinize göre sizlere orada bir fiyatlandırma çıkarılır ve onaylamanız durumunda sizden kapora alınarak, koltuk örtüsü siparişiniz verilir.

Koltuk örtüsü dikimi

Bu aşamadan sonra tüm iş artık bizim ustalarımızın yetenekli ellerine kalıyor. Yaklaşık 20 yıldır kaliteli ve %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamızın ustaları sizin taleplerinize ve isteklerine göre kumaşınızı aldığı ölçülere göre birebir diker ve hazır hale getirir.

Teslimat ve prova aşaması

Bu aşamada ürün bittikten sonra direk sizlere teslim edilmez tekrar sizden randevü alınarak ustalarımız uygun oldugunuz bir saatte size gelir ve diktiği koltuk örtülerini koltukların üzerinde dener. Herhangi bir aksilik bolluk veya potluk durumunda ustalarımız sorunu orada anında çözer ve size kusursuz bir tasarım sunar.

Referanslarımız

Daha önce yaptığımız koltuk örtülerini aşağıdaki video’dan veya REFERANSLARIMIZ linkine tıklayarak  görebilirsiniz. Lütfen aklınızdaki soruları sormak için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın