reklam

Koltuk Örtüsü Dikimi İçin Önerilerimiz

Yazar : admin
Tarih : 8 Ağustos 2019

Bu yazımızda sizlere koltuk örtüsü dikiminde hangi konulara dikkat etmemiz gerektiğini başlıklar altında belirteceğiz. Bu konulara özen göstermeniz sizler açısından iyi sonuçlarla neticelenecektir. İşte o koltuk örtüsü dikimi başlıkları:

Koltuların Ölçüsü

Koltuk örtüsü dikiminde en önemli konulardan biri şüphesiz koltuklarınız daha önce görülmüş ve ölçülmüş olması gerekmektedir. Herhangi bir ölçü alınmadan dikilen koltuk örtüleri sizlere teslim edildiğinde ne yazık ki sonuç hüsran olabiliyor. Bu gibi durumları engellemek için provalı koltuk örtüsü dikimi konusunda özenli olmanız gerekmektedir.

Bizimle iletişim kurmak için: Telefon: (216) 450 4348 Whatsapp: (532) 241 8944

Kumaş Seçimi ?

Koltuk örtüsü dikiminde bir önemli ayrıntı ise kumaş kalitesi ve kumaş deseni. Bazen internet ortamında gördüğünüz kumaş modelleri ve kumaşın kalitesi ne yazık ki görüldüğü gibi veya anlatıldığı gibi olmuyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için kumaş numunesi talep edebilirsiniz veya işletmemize gelerek kumaşları yakından inceleyebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Diktirme Aşamaları Nasıl ?

Koltuk örtüsü diktirmek için ilk olarak firmamız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Daha sonra firma yetkililerimiz sizinde uygun olduğunuz bir gün için sizden randevu alarak sizleri ziyaret etmekte ve koltuklarınızın ölçülerini almaktadır. Daha sonra sizin seçtiğini kumaş, ölçülere göre kesilir ve dikim işlemi gerçekleştirildikten sonra tekrar sizlere teslim edilir.

Farklı Şehirler için Nasıl Bir Yöntem Uygulanıyor ?

Koltuk örtüsü dikiminde farklı şehirlerde olmanız ne yazık ki mesafe problemi olduğundan dolayı sizleri ziyaret etmemizi ve ölçü almamızı engelleyen bir durum. Bu gibi durumlarda ilk olarak sizden koltuklarınızın fotoğrafını çekip tarafımıza iletmenizi rica ediyorum zaten koltuk modelleri genelde standartlara göre olduğu için dikim aşamasında zorlanmıyoruz eğer modeliniz farklı bir model ise sizlerden ölçmeniz gereken yerleri foto üzerinde gösterip ölçüleri sizin almanızı talep ediyoruz ve o olçülere göre dikimi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Örtüsü Dikimi Örnekleri

Alttaki fotoğraflardan daha önce dikimini gerçekleştirdiğimiz bir kaç koltuk örtüsü dikim modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar için bizi aramaktan çekinmeyin lütfen.

 

 

Yazarımız Hakkında

deneme
-

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 13 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Murat Aydın